Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Stajkowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem Stajkowo

Stajkowo,wielkopolskie

349 000 zł104,96 m² 3 325,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w miejscowości Stajkowo , w gminie Lubasz, powiat czarnkowsko-trzcianecki (woj. wielkopolskie). Lokal o powierzchni 90,66.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin(Stajkowo + 25 km)

210 000 zł29,23 m² 7 184,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe, jasne mieszkanie. 29,28 m2. parter. Koszalin, ul. Orla Wyjątkowa okazja - kompaktowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w cichej, zielonej części miasta. Gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59,67 m² 10 876,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy przestronne i wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą Mieszkanie o powierzchni - 59,69 m2 położone na I-piętrze w bloku z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Bonin

Bonin(Stajkowo + 24 km)

281 240 zł35,60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 250 zł50,03 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - CM7 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 50,03 m2, loggia 11,54 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin

Morskie,Koszalin(Stajkowo + 25 km)

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B1 Powierzchnia 42,94 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 7,02.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin(Stajkowo + 25 km)

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Koszalin

Nowobramskie,Koszalin(Stajkowo + 25 km)

245 000 zł120 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m2, położone na drugim piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy. To doskonała propozycja dla osób ceniących klimat historycznej zabudowy, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bonin

Bonin(Stajkowo + 24 km)

310 707 zł39,33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Bonin

Bonin(Stajkowo + 24 km)

306 520 zł38,80 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin(Stajkowo + 25 km)

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij